15.08.2006
I když toto léto jsme chtěli z důvodu pracovní vytíženosti všech členů oželit jakékoliv festivaly a nadále se pouze věnovat sehrávání s novou sestavou, nabídku na sobotní hedliners na festivalu Nuckostock Open Air jsme opravdu odříct nemohli. Takže krásný konec prázdnin v Německu...!!!
 
26.05.2006
Do sekce Galerie jsme zařadili pár snímků z první zkoušky po půlroční absenci bicmena, tak se kochejte...:-) Konečně už došlo i na úpravu hlavní stránky a profilů nových členů, takže Enjoy...
 
24.05.2006
I v květnu bojujeme v MP3 metalparádě se songem Sometimes na webzinu Metal Forever. Díky Vám všem za Vaše hlasy. Po návratu Neznaboha začínáme opět zkoušet, naživo se uvidíme 09.06. v Českých Velenicích na pódiu spolu s Arakainem, FOB, Mater Monstiferou, Oblomovem a Downgrade.
 
22.03.2006
Díky všem za hlasování v MP3 metalparádě se songem Sometimes na webzinu Metal Forever. Bojujeme i v měsíci březnu, díky Vám všem za Vaše hlasy. Omlouvám se za delší výpadek aktualit na webu, bohužel z naší výborné sestavy vycestaval do Irska na blíže neurčenou dobu bicmen Neznaboh. Nyní sháníme session bubeníka na domluvené akce, Neznaboh zůstává právoplatným členem Agony. Snad to již vše dosměruje ke zdárnému konci, i když jsme už museli lovit v zahraničních vodách, tak nám držte pěsti!!!. Zaktualizované profily snad již budou brzy následovat, včetně rozpisů koncertů na tento rok.
 
13.02.2006
Podpořte nás v MP3 metalparádě se songem Sometimes. Hlasujte na na webzinu Metal Forever.
 
03.01.2006
V sekci galerie je pár fotek z IFA party, první akce odehrané v nové sestavě. Díky za super atmosféru.
 
novinky 2005 >>>
 
banner Agony